листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од акционерско собрание на МЗТ Пумпи АД Скопје одржано на ден 21.06.2021 за 2020 година


Одлуки од акционерско собрание.pdf

Објавено на: 22.06.2021 09:30:56
Документ БР.: DOC_12283-101/2021
Урнек: Други одлуки од собрание