листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката за 2020 година на МЗТ Пумпи ад Скопје 


одлука за распределба на добивката за 2020 година.pdf

Објавено на: 22.06.2021 09:41:20
Документ БР.: DOC_12287-30/2021
Урнек: Распределба на добивка