листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - кандидат за член на одбор на директори


Предлог 3.pdf

Објавено на: 25.06.2021 09:28:19
Документ БР.: DOC_13285-147/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери