листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за работењето на Славеј АД Скопје за 2020 г.


Godisen Izveshtaj-2020.doc

Објавено на: 29.06.2021 08:29:22
Документ БР.: DOC_10191-484/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации