листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за исплата на дивиденда и дивиденден календар


odluka za isplata na dividenda.pdf

Објавено на: 07.07.2021 08:59:54
Документ БР.: DOC_10187-17/2021
Урнек: Дивиденден Календар