листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2020 година


Revizorski Izvestaj za 2020.pdf

Објавено на: 07.07.2021 09:00:34
Документ БР.: DOC_12304-98/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи