листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.2021 - 30.06.2021


Единство - берза 30.06.2021.xls

Објавено на: 20.07.2021 09:25:07
Документ БР.: DOC_26441-3/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.