листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-Nerevidirani finansiski izvestai 01.01-30.06.2021


PELISTERKA AD - 30.06.2021.xls

Објавено на: 21.07.2021 14:10:01
Документ БР.: DOC_26441-5/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.