листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                                               Согласно Глава 6 од правилникот за котација го објавуваме следниов финансов извештај

                                                                 - Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2021 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (14) (2) (3).xls

Објавено на: 23.07.2021 14:13:46
Документ БР.: DOC_26441-9/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.