листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи 30.06.2021 г.


6 Месечно известувања - Пекабеско АД - 2021.xls

Објавено на: 27.07.2021 14:21:37
Документ БР.: DOC_26441-18/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.