листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансискиот резултат за периодот 01.01. до 30.06.2021 година


obrazl. 30.06.2021g.docx

Објавено на: 27.07.2021 14:23:25
Документ БР.: DOC_10191-528/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации