листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

во прилог Ви го испраќаме извештајот за периодот од 01.01. - 30.06.2021 година.

Поздрав


Izveshtaj - Trgovija.pdf

Објавено на: 28.07.2021 09:58:16
Документ БР.: DOC_10191-532/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации