листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираните, неконсолидираните Финансиски извешати за периодот 01.01.2021-30.06.2021 година.


Obrazlozhenie_ADING poedinechen_30.06.2021.pdf

Објавено на: 28.07.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_10191-534/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации