листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи за период од 01.01-30.06.2021 год.


Образложение кон постигнатите резултати (2) (1).pdf

Објавено на: 28.07.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_10191-535/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации