листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Вабтек МЗТ АД, Скопје

Неревидирани финасиски извештаи 01.01 - 30.06.2021


Wabtec MZT nerevidirani FS 30.06.2021.xls

Објавено на: 28.07.2021 14:54:30
Документ БР.: DOC_26441-26/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.