листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2021


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци21.xlsx

Објавено на: 29.07.2021 08:36:18
Документ БР.: DOC_26441-27/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.