листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултати 01.01.-30.06.2021


obrazlozenie6.21.pdf

Објавено на: 29.07.2021 08:36:23
Документ БР.: DOC_10191-538/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации