листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

finansiski izvestai za period od 01.01.2021 do 30.06.2021


Finansiski izve(taj od 01.01 do 30.06.2021.xls

Објавено на: 29.07.2021 09:13:22
Документ БР.: DOC_26441-32/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.