листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

obrazlozenie


obrazlozenie za promenite vo fin.rezultat od 30.06.2021.pdf

Објавено на: 29.07.2021 09:13:26
Документ БР.: DOC_10191-544/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации