листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.- 30.06.2021


6 Мес. извест.2021- природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 29.07.2021 14:13:02
Документ БР.: DOC_26441-37/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.