листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

JAVEN POVIK ZA SOBRANIE


JAVEN POVIK ZA SOBRANIE NA AKCIONERI.pdf

Објавено на: 29.07.2021 14:07:11
Документ БР.: DOC_10109-110/2021
Урнек: Јавен повик за собрание