листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 30.6.2021 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.2021 - 30.6.2021 година_.xls

Објавено на: 30.07.2021 08:55:39
Документ БР.: DOC_26441-49/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.