листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на остварениот финансиски резултат на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1.-30.6.2021 година.


Образложение кон остварениот финансиски резултат за период 1.1. - 30.6.2021 година.pdf

Објавено на: 30.07.2021 08:55:45
Документ БР.: DOC_10191-561/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации