листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани извештаи 01.01.-30.06.2021


Nerevidiran nekonsolidiran finansiski izvestaj Sovremen dom 30-06-2021.xls

Објавено на: 30.07.2021 14:10:39
Документ БР.: DOC_26441-60/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.