листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава VI од Правилата за котација поднесуваме

неревидирани финансиски извештаи за периодот 01,01-30,06,2021


01.01.-30.06.2021 МАКЕДОНИЈА осигурување.xlsx

Објавено на: 30.07.2021 09:23:31
Документ БР.: DOC_26441-51/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.