листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2021 год


Makosped berza 30.06.2021.xls

Објавено на: 30.07.2021 15:05:39
Документ БР.: DOC_26441-82/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.