листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за период од 01.01.-30.06.2021 год.


Образложение 01.01-30.06.2021 Makospedkon.doc

Објавено на: 30.07.2021 15:05:39
Документ БР.: DOC_10191-593/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации