листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2021.


Агромеханика 01.01.2021-30.06.2021.xls

Објавено на: 03.08.2021 08:17:28
Документ БР.: DOC_26441-91/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.