листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за период 01.01-30.06/2021 за АД ЕВРОПА-СКОПЈЕ


01.01-30.06.2021 Bilansi berza.xls

Објавено на: 30.07.2021 14:43:15
Документ БР.: DOC_26441-76/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.