листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиски извештаи за период 01.01-30.06/2021 за АД ЕВРОПА-СКОПЈЕ


Образложение 01.01-30.06.2021-1 год.docx

Објавено на: 30.07.2021 14:43:19
Документ БР.: DOC_10191-587/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации