листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-30.6.2021 година.


CKB AD Skopje finansiski izveshtai 30 6 2021.xls

Објавено на: 30.07.2021 14:55:09
Документ БР.: DOC_26441-80/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.