листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2021


Nova Stokovna kukja Strumica 01.01.-30.06.2021.xlsx

Објавено на: 30.07.2021 14:53:30
Документ БР.: DOC_26441-79/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.