листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение Јануари-Јуни 2021 година


Образложение за остварените резултати 01.01-30.06.2021 година.docx

Објавено на: 30.07.2021 15:15:40
Документ БР.: DOC_10191-594/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации