листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнатите резултати јануари - јуни 2021 - Макстил АД


Образложение кон постигнатите резултати јануари - јуни 2021.docx

Објавено на: 30.07.2021 16:04:30
Документ БР.: DOC_10191-599/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации