листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД Прилеп објавува неревидирани финансиски извештаи.


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-30.06.2021.xlsx

Објавено на: 30.07.2021 16:05:14
Документ БР.: DOC_26441-90/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.