листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правила за котација, ги објавуваме следниве финансиски извештаи:

Неревидирани Финансиски Извештаи 01.01.-30.06.2021


finan izv 30 06 2021.xls

Објавено на: 03.08.2021 08:48:16
Документ БР.: DOC_26441-92/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.