листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиски извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 30.06.2021


образложение берза 01.01.2021-30.06.2021.docx

Објавено на: 05.08.2021 15:46:07
Документ БР.: DOC_10191-614/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации