листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани, консолидирани Финансиски извештаи за периодот 01.01.2021-30.06.2021 година.


FI_DS ADING konsolidiran_30.06.2021.xls

Објавено на: 12.08.2021 08:32:07
Документ БР.: DOC_26441-104/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.