листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

povik za sobranie


povik za sobranie..pdf

Објавено на: 13.08.2021 09:17:36
Документ БР.: DOC_10109-113/2021
Урнек: Јавен повик за собрание