листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ Финансиски извештаи – консолидирани, неревидирани (01.01.2021 – 30.06.2021)


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 16.08.2021 - 6М консолидиран.pdf

Објавено на: 17.08.2021 08:42:57
Документ БР.: DOC_10191-631/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации