листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Izmena na javniot povik od 13.08.2021 godina


izmena na povik za sobranie...pdf

Објавено на: 24.08.2021 09:30:21
Документ БР.: DOC_10109-115/2021
Урнек: Јавен повик за собрание