листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Именување нови членови во одбор на директори


Odluka - clenovi na OD.pdf

Објавено на: 26.08.2021 14:16:48
Документ БР.: DOC_12285-36/2021
Урнек: Измени во органи на управување