листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај 2020


Ревизорски извештај 2020.pdf

Објавено на: 24.09.2021 14:10:26
Документ БР.: DOC_12304-107/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи