листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за избор на Претседател на НО

Одлука за разрешување на Претседателот и членовите на УО

Одлука за избор на Претседател и членови на УО


Odluka za izbor na Pretsedatel na Nadzoren odbor.pdf
Odluka za razresuvanje na Pretsedatelot i clenovite na Upravniot odbor.pdf
Odluka za izbor na Pretsedatel i clenovi na Upraven odbor.pdf

Објавено на: 07.10.2021 09:20:34
Документ БР.: DOC_12285-42/2021
Урнек: Измени во органи на управување