листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до Македонска берза на хартии од вредност АД Скопје на ден 14.10.2021 година


Известување до Македонска берза на хартии од вредност АД Скопје на ден 14.10.2021.pdf

Објавено на: 14.10.2021 09:41:47
Документ БР.: DOC_10191-649/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации