листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен консолидиран извештај од работењето на Група АД Единство - Струмица (2020)


3. Годишен извештај Консолидација 2020.pdf

Објавено на: 14.10.2021 14:10:09
Документ БР.: DOC_10191-650/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации