листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за разрешување на член на Управен одбор и  Одлука за избор на член на Управен одбор


Одлука за разрешување на член на Управен одбор.pdf
Одлука за избор на член на Управен одбор.pdf

Објавено на: 22.10.2021 16:25:26
Документ БР.: DOC_12285-45/2021
Урнек: Измени во органи на управување