листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварениот неконсолидиран резултат УСЈЕ_Јануари-Септември 2021


Образложение за остварениот неконсолидиран резултат УСЈЕ_Јануари-Септември 2021.doc

Објавено на: 27.10.2021 14:28:16
Документ БР.: DOC_10191-673/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации