листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-30.09.2021 год.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва 2021.xls

Објавено на: 27.10.2021 15:06:22
Документ БР.: DOC_12298-28/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.