листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2021 година.


Триглав финансиски извештаи - 01.01-30.09.2021.xlsx

Објавено на: 28.10.2021 08:59:32
Документ БР.: DOC_12298-30/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.